Ekibimiz

Biz çeşitli becerilere ve farklı alanlarda deneyime sahip yetenekli profesyonellerden oluşan küçük bir ekibiz. Yaptığımız işi seviyor ve bunu tutkuyla yapıyoruz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

abdülmelik öcal

Yönetmen KFYD, Görüntü Yönetmeni

1990 Şanlıurfa, Siverek doğumlu. 2017 yılında Akdeniz Üniversitesi, GSF, Sinema-Tv mezunu oldu. Kısa filmler çekti, festivallerde yarıştı. Antalya Sinema Günleri en iyi kısa film ödülü aldı. Reklam filmi, klip ve videolar çekiyor. Sinema üzerine yazdığı blog bir sitesi var. Sâde ama yenilikçi fikirlerin peşinde koşuyor.

Sloganı : “Uzun film sayı ile alır üstadım. Biz kısa filmciler maça nakavt için çıkarız!”

Bana e-posta gönderin: ankaadinkra@gmail.com

Beyhan Tahsin Aldırmaz

Yönetmen , Kurgucu

16 Temmuz 1992 İzmit doğumlu. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema – Televizyon Bölümü Mezunu. Üniversite eğitimim süresince üçü belgesel üçü kurmaca olmak üzere toplam altı kısa film çekti. Kurgusunu yaptığı “Şşşşş!” filmi 22. Adana Altın Koza Film Festivali, Öğrenci Filmleri Yarışması, Deneysel Dalı, Finalisti olarak yarıştı. Bir şeyler üretmek ya da üretilen bir şeyin bir parçası olmak onun için önemli.

Sloganı: “Aslolan Paylaşmaktır.”

Bana e-posta gönderin: beyhantahsinaldirmaz@gmail.com

Emre öcal

Yapımcı

2017 yılında Akdeniz Üniversitesi İktisat bölümünü yüksek onur belgesi ile tamamladı. Ögrencilik döneminde Babamdan Kalan ve Kadını Duymak adli kısa filmlerde yapımcı olarak gorev aldı. Lisans mezuniyeti sonrası özel burs ile Massachusetts/ABD’de yabancı dil ve MBA eğitimini tamamlarken aynı anda United for a Fair Economy Vakfında gönüllü öğrenci olarak çalışmalarda bulundu. Şu anda Avrupa’da yapımcılık fırsatları araştırmalarını sürdürürken, çeşitli Türk firmalarının Romanya temsilciliklerini yürütüyor. Romanya – İstanbul arasında mekik dokuyor.

Sloganı: “God helps those who help themselves”

Bana e-posta gönderin: emreocal92@gmail.com


Bizimle çalışmak ister misiniz?


Reklam