Hakkımızda

Naif Film, üç naif gencin Antalya’da başlayan dostluklarının İstanbul’da devam eden bir yolculuğu. Bizler, Akdeniz Üniversitesi’nde yolları kesişmiş üç arkadaşız. Antalya’nın dağında, denizinde, sokağında birlikte kısa fimler yaptık, belgeseller çektik, videolar oluşturduk, festivaller gezdik, sinema etkinleri yaptık ve geriye baktığımızda gurur duyacağımız daha nice işlere imza attık.

Şimdi müşterilerimizle birlikte harika projeler üretmek için İstanbul’da yeniden bir araya geldik.

Gelin birlikte üretelim.

İnsanlardan Alıntılar

Naiffilm daha doğmadan önce, anne karnında iken yürümeye başladı diyebilirim. O yıllarda ben, işim olan Mavi Yaprak Aile Danışma Merkezi olarak onun yanındaydım. İlk hareketlerine tanık oldum. Derindi, insancıldı, sanatsaldı ve sakindi. Gösteriş ile vitrin ile işi yoktu. İşini iyi yapabilme yolları ile ilgileniyordu. Bu hali ile beni, “ben kendimi bu kadar güzel bir yerde hayal etmemiştim hiç” dediğim yerlere taşıdı. Emeklemenin, işi öğrenmeyi önemsemenin, sindirmenin önemini anlattı bana. Mavi Yaprak için hayata geçirdiği çalışmalar da aynı böyle bir kimlik oluşturdu. İşini, hep daha iyi olanı öğrenerek yapmak ve sakince devam etmek. Naif Film ve Mavi Yaprak dostluğuna teşekkür ediyorum.

Kemale Günhan
Mavi Yaprak Aile Danışma Merkezi

Keyifle çalıştığım ve inşallah çalışmaya devam da edeceğim, enerjisi ve yaratıcılığıyla beni motive eden biri. Ayrıca çıkarttığı işler, görüntüler herkes tarafından da çok beğenildi. Çok Teşekkürler Abdülmelik 🙂

Murat Sarsılmaz
Şarkıcı

Emeğinizle ürünlerimiz daha da güzelleşti harika bir iş çıkarttık hep birlikte… Duru Seccade olarak sana çok çok teşekkür ederiz. Yeni projelerde birlikte çalışmak dileğiyle…🍀

Hanife Çolak
Duru Seccade

İşlerinde çok titizler ve çok saygılı kişiler. İstediğimiz görüntüleri ortaya çıkardılar. Dilerim uzun yıllar birlikte çalışacağız.

Cenk Subaşı
Kanzuk Kolonyaları

Sizinle çalışmak çok keyifli ve çok eğlenceliydi herkesin emeğine eline koluna sağlık 🙏🏽

Furkan Bektaş
Şarkıcı

Hadi birlikte Bir projeye başlayalım!