Hizmetler

Çekim işleri tersten işler. Amacımız izleyiciye görüntüler aracılılığıyla bilgiler verip duygular aktarmak olduğu için izleyici, video ya da filmi bitirdiğinde amacımız olan bilgilere sahip, hissetmesini istediğimiz duygulara erişmiş olmalı. Örneğin bir tanıtım filminde, şirketin ne iş yaptığı, işini nasıl yaptığı, kendisinin ihtiyaçlarını nasıl çözeceği gibi bilgilere ulaşıp; şirkete güven ve samimiyet duygusu hissetmiş olmalı. Ürün reklamında ürünün ne olduğu, ne işe yaradığı, kendisinin hangi ihtiyaçlarını nasıl çözeceği gibi bilgilere ulaşıp, ürün ve markayı kendisine yakın. Bir müzik klibinde eğlenmeli, hüzünlemeli ya da dans etmeli ama bunların yanında şarkıcı hakkında da iyi izlenime kapılıp, güzel duygular beslemeli.

Senaryo

Amaçların çizildiği, fikirlerin üretildiği, bütçenin belirlendiği aşama✍️

Çekim

Modern ekipmanlarla yüksek kalitede görüntüler oluşturulduğu en eğlenceli aşama
👁️

Kurgu

Amacımıza ulaşmak için bütün görüntülerin, yazıların, mesajların birleştirilip nihai projenin ortaya çıktığı son aşama
🖥️

Bu hususla bizimle iletişime geçtikten sonra bir kahveye davet eder ve önce sizin ihtiyaçlarınızı dinleriz.
Nasıl bir video/film istiyorsunuz?
Hangi amaçla nerede kullanacaksınız?
İzleyici videoyu bitirdikten sonra hangi bilgilere sahip olmuş olsun?
vb. sorularla hedefimizi belirleriz. Ardından bir taslak senaryo ve örnek fikirler dosyası oluşturup fiyat teklifimizi sunarız.

Fiyat teklifinde anlaştıktan sonra çekim için planlama ve takvim oluştururuz.

Çekimler bittiğinde bizi sıkı bir masa başı süreci bekler. Görüntülerle haşır neşir olup size ilk örnek videoyu sunarız. Varsa düzeltmeleri yapıp, son halinde mutabık kaldıktan sonra hızlıca renk, ses, ince ayarları yapmaya başlarız. Teslimden önce son kontrol ve onay için yine örnekler sunarız. Onaydan sonra filmimiz/videomuz seyircileriyle buluşmak üzere çıktı sayfasının yolunu tutar…

Tüm bunlar bitince, filmimizi hep bir arada izlemek üzere sizi bir keyif kahvesine davet ederiz.


Hadi birlikte bir şeyler inşa edelim.


Reklam